קטגוריות
לימודי נדל"ן

האם כדאי להיות מתווך נדל"ן?

אלפי נבחנים מתפקדים מידי שנה למבחן רשם המתווכים אשר יקנה להם את רישיון התיווך במקרקעין על מנת שיוכלו להחתים לקוחות על הזמנות שירותי תיווך כחוק. העמלה הנהוגה והמקובלת בישראל עומדת על 2% ואין חוק שמגביל את אחוזי התיווך שניתן לגבות להבדיל מארצות הברית ואירופה ששם החוק הוא מוסדר בנושא עמלת התיווך המקסימלית שניתן לגבות.

ישראל היא גן עדן למתווכי נדל"ן

במדינת ישראל להיות מתווך נדל"ן יכול להרוויח לכם הרבה מאוד כסף והמון זמן. ועם תנאי סף כל כך נמוכים להיכנס לעולמו הקסום של תיווך הנדל"ן, היום לא להיות מתווך נדל"ן זה לא רק טעות אלא זה גם גובל בחוסר אחריות.

מאות דירות נכנסות לתהליך של מכירה מידי יום בישראל, ושיש סחורה כזאת חמה תמיד יהיה לה ביקוש מהצד השני, ושישנם עסקאות במחזורים כך כך גדולים זה פשוט שווה להיות למתווכים.

היום עסקה מינימלית היא כ-1,500,000 ש"ח (מיליון וחצי ש"ח) ופוטנציאל הרווח יכול להגיע ל-60,000 ש"ח (שישים אלף שקל) בסה"כ הן מצד המוכר והן מצד הקונה ומה שבסך הכול נדרש מכם הוא לגייס נכסים בבלעדיות ולחכות לקונה הנכון שיכול להגיע עד למקסימום של 6 חודשים, לכן הרבה סוכני נדל"ן מקצוענים ידעו לקחת בלעדיות לתקופה של לא פחות מ-6 חודשים. רוצים לדעת את כל התסריטים והמילים בדרך לבלעדיות שהמקצוענים משתמשים בהם בקרו עכשיו בקורס "המשחק" לחצו כאן>>>

להיות מתווכי נדל"ן זה תמיד כדאי אם תקבלו את הערך ותראו את הדרך ?

למרות שתחום התיווך הוא קוסם להרבה אנשים, אלו לא ידעו לרוב שבשביל להצליח בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום התיווך בפרט צריך את ההדרכה הנכונה והאפקטיבית שתתעסק בעיקר ותתמקד בדוגמאות מהשטח על מנת שימחישו לתלמיד דוגמאות אמיתיות ולא תיאוריות. כיום ניתן למצוא את קורס "מתווך מקצוען ב-6 שבועות" שהוא קורס תיווך נדל"ן דיגיטלי אשר מספק לכל אחד ואחת את הידע גם לעבור את מבחן המתווכים וגם להפוך למתווכים מרוויחים וכל זה תוך 6 שבועות מהמחשב או מהסמארטפון. לצפייה בדף הקורס לחצו כאן>>>

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

בחינות לדוגמא לקבלת רישיון תיווך
הרשמה למבחן המתווכים 2020
הרשמה למבחן תיווך
חומר לימוד לבחינת רשם המתווכים
כמה מרוויח מתווך ברימקס?
לימודי נדל"ן
מבחן המתווכים
מבחן המתווכים 2020
מבחן תיווך ינואר 2019
מבחני מתווכים לדוגמא
מדריך לקבלת רישיון תיווך
מועדי בחינות של מבחן רשם המתווכים
מחיר מבחן המתווכים
מתווך מקצוען בשישה שבועות
סימולטור מבחן תיווך
קורס נדל"ן
קורס תיווך
קורס תיווך נדל"ן
קורס תיווך נדלן אונליין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *