קטגוריות
לימודי נדל"ן

"המשחק"-כל המילים בדרך לבלעדיות…

כל מתווך נדל"ן או סוכן נדל"ן בשמו המודרני חייב לדעת שההצלחה שלו תהיה נתונה למיומנות שלו לשלוט בכל סיטואציה וסיטואציה באופן פשוט, מקצועי, ויוצא דופן בתהליך גיוס נכסים בבלעדיות.

גיוס נכסים בבלעדיות זה שם המשחק, וככל שיש לכם יותר נכסים כך גדלים האחוזים ליצור עסקאות מכירה שיניבו לכם עשרות אלפי שקלים פר עסקה.

הממוצע הוא 1 מתוך 3 נכסים בבלעדיות צפוי להימכר בתוך פרק זמן של עד 4 חדשים

הממוצע הוא שאחד מכל 3 נכסים בבלעדיות צפוי להימכר בתוך פרק זמן של 4 חודשים בכ-75% מהזמן ואילו ב-6 חודשים האחוזים יקפצו ליותר מ-95%
וזאת הסיבה שכאשר מתווך הנדל"ן מחתים על הזמנת שירותי בבלעדיות הוא תמיד יסמן שם 6 חודשים כברירת מחדל.

גיוס נכסים בבלעדיות מתחיל בהסברה

מתווכי נדל"ן מקצוענים יודעים שהסוד ליצירת נכסים בבלעדיות טמון בהסברה ופסיכולוגיה פשוטה בסגנון הדימיון מודרך אשר תעלה הרבה סימני שאלה והורדת אסימונים לכל בעל נכס אשר רוצה למכור את הנכס שלו.

יש לזכור: כי בעלי נכסים שרוצים למכור לבד לא יצליחו למכור ביותר מ-67% מהמקרים במחיר שווי השוק הריאלי,ואת זה מתווכי נדל"ן מקצוענים יודעים טוב מאוד ?.

התהליך לגייס נכסים בבלעדיות הוא כה פשוט אם מכירים את המילים הנכונות,ויתרה מכך את השלבים בדרך לחתימה על טופס הבלעדיות.

השלב ה-1 בתהליך ההסברה מתחיל בטלפון

שיחת הטלפון הראשונית היא השיחה שבה אתם רוצים לברר עם בעל הנכס מהי המוטיבציה שלו למכור את הנכס, ובמידה ויש מוטיבציה אפשר להתחיל לפעול לשלב ה-2 בדרך להסברה הנקראת "שיחת טרום הסכמה".

את השלב ה-1 ניתן לעבור בקלות לאחר שיהיה לכם את "תסריט טלפון ראשוני לבעל הנכס" ששם ישנם כל המילים שאתם צריכים לדעת תוך כדי השיחה עם כל בעל נכס אשר רוצה למכור את הנכס שלו.

השלב ה-2 והחשוב ביותר הוא "תסריט שיחת טרום הסכמה" תסריט זה מכין אותך להצלחה של יותר מ90% בהצגת הפרזנטציה לבלעדיות.

השלב ה-3 נקרא "הפגישה בנכס" בשלב זה של הפגישה אפשר להתחיל במלאכת ההסברה שכל בעל נכס בסופה יצליח להבין למה הוא צריך מתווך? למה הוא רוצה מתווך? ולמה זה הכי משתלם לו! אם תצליחו להסביר לו למה הוא רוצה אתכם ולמה הוא צריך אתכם הוא כבר יבין לבד למה אתם משתלמים לו ומפה הדרך לחתימה על טופס הבלעדיות תהיה מאוד קצרה.

כל העמלות שלכם נמצאות בכמות הנכסים שאתם מצליחים לגייס בבלעדיות ככה פשוט ככה קל.

חוק המספרים הגדולים של רשתות התיווך וסוכנויות הנדל"ן

כל סוכן נדל"ן מקצוען מודע לחוק הזה שאומר שעל כל 3 נכסים בבלעדיות יימכר לפחות נכס אחד.

עמלת התיווך של אותו סוכן נדל"ן תהיה מינימום 2% עבור כל צד בעסקה, נכס בשווי של 2,000,000 ש"ח יכניס לסוכן הנדל"ן עמלה של 2% שתעמוד על סך 40,000 שקל פר כל צד בעסקה אחת.

הנוסחא המקצועית שמראה לכל סוכן נדל"ן את הדרך היא "נוסחת היעד הכספי השנתי".

בנוסחא זו ניתן לקבוע את היעד הכספי שאליו ניתן להגיע תוך 12 חודשים, ויהא ניתן לראות שם בין השאר את כמות הנכסים שצריך לגייס, ואת כמות הפגישות השבועיות שצריך לקבוע עם בעלי נכסים.

הנוסחא היא די פשוטה והיא כבר מוכנה מראש לחישוב על ידי מילוי הפרמטרים הבאים : הכנסת היעד השנתי, מחיר נכס ממוצע, יחס הצלחות במכירת הנכסים, ויחס ההצלחות בכמות הפרזנטציות.

לדוגמא: אם נכניס בפרמטר היעד השנתי סכום של 200,000 שקל, ונכניס בפרמטר יחס הצלחות מכירה (לפי 1:3 ) , ובפרמטר הצלחות הפרזנטציה לקבלת הבלעדיות נכניס יחס הצלחה של 1:5 נגיע לכך שנצטרך 1.5 פגישות בשבוע בשביל להגיע לכמות פרזנטציות שנתית של 75 ועם כמות נכסים בבלעדיות שיעמוד על סך הכול 15נכסים בשנה.

הפרזנטציה לבלעדיות

הפרזנטציה לקבלת בלעדיות זה בעצם סוד ההצלחה של כל סוכן נדל"ן שבה תוך כדי ההסברה הוא מצליח להוריד הרבה אסימונים לכל בעל נכס שגורמים לו להבין למה השירותים של אותו סוכן נדל"ן משתלמים לו.

סוכן נדל"ן ללא תסריט פרזנטציה לבלעדיות שווה ערך לסוכן נדל"ן לא מרוויח, לכן הפרזנטציה הוא הנושא הקריטי שיבדיל בין סוכן נדל"ן מצליח למתווך נדל"ן מן השורה שלא מוצא את עצמו בתחום וזאת משום שלא קיבל את הקורס שיווק הנכון שמספק לו את הדרך ואת הפיתרון לעשות את ההון.

להרשמה וצפייה מיידית בקורס המשחק לחץ כאן>>>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *