כמה מרוויח מתווך ברימקס?

רימקס זוהי רשת תיווך ארצית שלה סניפים רבים ברחבי הארץ. מייסד רימקס ברנרד רסקין הקים את החזון שלו כבר בשנת 1995 ורכש את הזיכיון של רימקס בישראל. רימקס מכשירה מתווכי נדל"ן החל מלימודי המבחנים לרשם המתווכים וכלה בקורס שיווק הנקרא "קורס זינוק לעסקים" שאותו כל מתווך נדל"ן חייב לעבור אם ירצה לעבוד ברימקס.

כמו רימקס ושאר רשתות וסוכנויות תיווך נדל"ן כאלו ואחרות הם מרוויחות מהעסקאות שאתם תסגרו ואלו יכולים להגיע לקיזוז של עד 50% מעמלת התיווך. לדוגמא :עסקה של נכס בשווי של 2 מיליון שקל יכניס מינימום כ-40,000 (ארבעים אלף) שקל לאותו הזכיין של הרשת ומתוכם יתקזז 50% עמלה שמשאיר 20,000 (עשרים אלף) שקל לאותו סוכן נדל"ן.

מי יכול להיות מתווך נדל"ן ברימקס ?

אם עברתם את מבחן המתווכים ויש לכם רישיון תיווך במקרקעין בתוקף תוכלו לגשת ולעבוד אצל כל זכיין של הרשת אשר ישלח אתכם לעבור את קורס השיווק של הרשת "קורס זינוק לעסקים" שעלותו מסתכמת ביותר מ-3000 ש"ח.

קורס זינוק לעסקים הוא קורס בעל 6 מפגשים שכל מפגש יעמוד על כ-9 שעות וייערך במשרד הראשי של הרשת הנמצא בשוהם.

לרימקס ישנו קוד אתיקה אחיד לכל סוכני הנדל"ן אשר יתחייבו לעבוד תחתיו.

מתווך נדל"ן שרוצה להתחיל לעבוד ברימקס יצטרך לבדוק אם ישנו זכיין לרשת הנמצאת באיזור שבו הוא רוצה לעבוד.

זכיין הרשת רכש את זיכיונו על מנת שיוכל להקים משרד תיווך נדל"ן תחת השם רימקס ולהיות מחויב לתנאים וההגבלות אשר מצויים באותו ההסכם.

זכיין המשרד ישלם לרימקס אחוזים מהרווחים שיהיו לאותו משרד ויגבה עד 50% עמלה על עסקאות של סוכני המשרד.

מתווך נדל"ן ברימקס או בכל רשת אחרת יהיה מוגבל לרוב באיזורים שהוא יוכל לעבוד בהם משום שכבר יש סוכן נדל"ן שעובד על אותו האיזור.

מהם ההוצאות של מתווך נדל"ן ברימקס?

כל מתווך נדל"ן אשר יעבוד ברימקס או בכל רשת או סוכנות אחרת שמכבדת את עצמה יהיה חייב לעבור קורס שיווק מזורז שיעלה לא פחות מ-3000 ש"ח.

כל מתווך נדל"ן שעובד ברימקס צריך לרכוש על חשבונו כרטיסי ביקור, עלונים מגנטים, הפצה, למעט הזמנות שירותי תיווך וכולם צריכים לכלול את הלוגו של רימקס. * כללים אלו יחולו גם לגבי רוב הרשתות הגדולות האחרות.

ההוצאה הגדולה ביותר תהיה העמלה לאותו הזכיין על כל עסקה שנסגרה שיכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים בשנה.

כמתווך נדל"ן ברימקס או בכל רשת וסוכנות תיווך אחרת יש צורך לפתוח תיק במע"מ ומס הכנסה על מנת שתוכלו להוציא חשבוניות ללקוחות העתידיים שלכם ובמקרה של רימקס לזכיין של אותו משרד שבו אתם תעבדו.

ולסיום, שיטת העבודה של רימקס היא לעבוד רק בשיטת גיוס נכסים בבלעדיות שזה עוד נתון מהותי שחשוב לקחת בחשבון .