לימודי נדל"ן

הביטוי לימודי נדל"ן יכול להיות מבלבל לכל טירון חדש שמעוניין להיכנס לעולם הנדל"ן, לכן יהיה חשוב לו מאוד להבין ולדעת כי רצוי שיתחיל ללמוד תיווך נדל"ן כי משם מתחילים להכיר את כל עולמו הקסום של הנדל"ן על כל גווניו בצורה המעשית הפרקטית והאפקטיבית ביותר.

לא מעט מתווכי נדל"ן חוברים לקבלני בניין שונים על מנת לקדם פרוייקטים שונים של תמ"א 38 פינוי בינוי וכד'… וכל זאת ללא שום ניסיון קודם כי את זה הם צוברים על הדרך. נכון להיום אין צורך ללמוד את הנושאים הללו ולרוב קבלני הבניין וחברות הבנייה יעסיקו איש מקצוע אשר ינחה את המתווך מה צריך לעשות.

לימודי נדל"ן מתחילים בתיווך נדל"ן

היום בשביל להיות מתווך נדל"ן צריך לקבל רישיון תיווך מרשם המתווכים, את זאת ניתן לקבל רק לאחר שעוברים את מבחן המתווכים. אלפי אנשים פוקדים מידי שנה את ביניני האומות בירושלים כדי להיבחן במבחן התיווך. נכון להיום ניתן ללמוד את מבחן המתווכים באופן עצמאי אולם יותר מ90% מהאנשים מעדיפים לקחת קורס הכנה למבחן המתווכים מאחר והם לא רוצים לעשות מבחן חוזר בעוד 3 חודשים. מבחן המתווכים מתקיים 4 פעמים בשנה ובדרך כלל בחודשים: ינואר, אפריל, יולי,ונובמבר את המועדים המדויקים ניתן לראות באתר רשם המתווכים.

לסיכום: אל תבזבזו את הזמן בחיפוש אחרי לימודי נדל"ן פשוט תהפכו להיות מתווכי נדל"ן ורצוי שתקליקו כאן