מבחן המתווכים 2020

רוצים לקבל את ההדרכה שתספק לכם את כל הידע הנדרש
ואת כל הביטחון לעבור את מבחן המתווכים
ולא לחכות למבחן חוזר בעוד 3 חודשים ??? לחצו כאן

הוראות לנבחן:

איך לעבור את מבחן המתווכים גם בשנת 2020 ?

המבחן לקבלת רישיון לעסוק בתיווך הוא מבחן אשר יאפשר לך להפוך למתווך ולמעשה ייתן לך את הרישיון הנדרש בתחום. ללא מעבר של המבחן לא תהיה לך אפשרות לעסוק בעסקאות נדל"ן ולכן אם התחום מרגש ומעניין אותך, חובה לדעת כיצד לעבור את המבחן.

עוד חשוב לדעת כי המבחן הוא למעשה השלב הראשון בתחילת העבודה שלך. לאחר שתהיה בידך התעודה יהיה עלייך להתחיל לעבוד בתחום ולשם כך יהיה לך צורך לא רק בידע הנדרש לבחינה אלא יהיה לך צורך בידע כיצד להתחיל להקים עסק, כיצד לעבוד עם אנשים, למצוא לקוחות וכיצד לסגור עסקאות. במיוחד עבורך רוכזו השלבים בדרך למבחן ולעסק משגשג.

שלב ראשון – הכנה אל מבחן המתווכים
השלב הראשון וההכרחי הוא הכנה אל מבחן המתווכים. ללא המבחן לא תהיה לך תעודה ובלעדיה אי אפשר לעסוק בתחום. חשוב לדעת כי קורס הכנה אינו שלב חובה, אך ייתכן מאד ובלעדיו יהיה לך קשה להתכונן לבחינה ובמקרה של כישלון יהיה עלייך להמתין שלושה חודשים שלמים כדי לגשת אל המבחן מחדש. לכן, אם חשוב לך להתחיל במקצוע חדש, עלייך לדאוג לכך וללמוד בצורה מקצועית.

עוד חשוב לדעת כי מבחן המתווכים הוא שלב שעלייך לעבור, אך בסופו של דבר, יהיה עלייך להבין כיצד לעבוד בתחום ולא רק להכיר את הכללים השונים של עולם הנדל"ן אלא יהיה עלייך להכיר את טבעם של האנשים ואופי ההתנהלות בתחום. כדי להקל עלייך, נוצר קורס אינטרנטי אשר מאפשר לך לקבל את כל הידע הנדרש לך וכל זאת מהמחשב, בזמן שנוח לך ובלי לצאת מהבית.

שלב שני – הגעה אל מבחן המתווכים תוך ביטחון מלא
קורס רציני ומקיף יאפשר לך להגיע אל מבחן המתווכים בביטחון מלא. הקורס יעבור איתך שלב אחר שלב וילמד אותך את כל מה שנדרש כדי לעבור את המבחן. הביטחון העצמי שלך יכול גם הוא להשפיע על ההצלחה וככל שיום המבחן יהיה רגוע עבורך כך יהיה לך קל יותר להגיע לתוצאות הרצויות ולקבל במהרה את התעודה. 

ליום המבחן רצוי להגיע בביטחון מלא, בצורה הרגועה ביותר ועם ההבנה כי באת לעבור את המבחן ולהתחיל בשלב הבא והמרגש של חייך. 

שלב שלישי – לאחר מבחן המתווכים עלייך התחיל לעבוד בתחום
השאלה איך לעבור את מבחן המתווכים גם ב2020 היא שאלה חשובה, אך עלייך לשאול גם כיצד לעבוד בתחום וכיצד להתחיל להקים עסק. במקרה זה קורס אשר מכין אותך רק למבחן לא יהיה מספיק והוא לא ייתן לך את כל הידע הנדרש כדי להתחיל לעבוד בתחום. כדי לעבוד כמתווך, יהיה עלייך למצוא לקוחות, לדעת כיצד עובד השוק, למצוא לקוחות בבלעדיות ולמשוך אלייך עסקאות. 

כל הנושאים הללו, בנוסף לכל הנושאים הנדרשים להכנה למבחן עצמו, נלמדים בקורס מקיף אחד אשר נכתב תוך מתן תשומת לב לכל פרט ועל ידי מתווך נדל"ן בעל ניסיון עשיר. הקורס זמין עבורך באינטרנט ולכן אין כל צורך לגור באזור מסוים, לבזבז זמן על נסיעה ואין צורך להתפשר על זמן הלימוד.

שלב רביעי – מבחן המתווכים הוא חלק ביצירת עסק משגשג
חשוב להבין כי המבחן הוא חלק בלתי נפרד מיצירת הקריירה שלך. עם זאת, הוא לא מבטיח לך יצירה של עסק משגשג. גם לאחר שעברת את המבחן, ייתכן שיהיה לך צורך בהכוונה והבנה כיצד לעסוק בתחום. ייתכן שהמחשבה הראשונה שלך תהיה לעבוד בחברה, עד לצבירת ניסיון, אך למעשה, אין כל סיבה שלא לעבוד באופן עצמאי, למשוך אלייך לקוחות ולסגור עסקאות.

יצירת עסק משגשג צריכה להיות המטרה שלך ולא רק מעבר המבחן. קורס רציני, מקיף, אשר יעבור בתחילה על כל נושאי המבחן ולאחר מכן ילמד אותך כיצד לעבוד בתחום בפועל, יחשוף בפנייך את השיטה אשר תאפשר לך לגייס לקוחות וליצור לעצמך נכסים בבלעדיות.

לעבור את מבחן והמתווכים וליצור עסק באמצעות עומר כהן
עומר כהן הינו מתווך נדל"ן ותיק בתחום משנת 2008, אשר יחשוף בפנייך את את כל מה שצריך לדעת ואתם לא יודעים לשאול ורק בזכות זה סיכויי ההצלחה שלכם להרוויח יהיה הרבה יותר גדול. הקורס הוא קורס דיגיטלי המאפשר לך ללמוד מכל מקום ובכל שעה אשר נוחה עבורך וכל זאת בחיבור אינטרנטי בלבד. לקבלת פרטים נוספים, כל שעלייך לעשות הוא ללחוץ על המילים הבאות קורס תיווך הנדל"ן שירוויח לך הרבה כסף ויחסוך לך בזמן.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:
הרשמה למבחן המתווכים 2020
סימולטור מבחן תיווך 
מחיר מבחן המתווכים
חומר למבחן תיווך 
פסקי דין למבחן המתווכים
תוצאות מבחן המתווכים 2020
רשם המתווכים

בחינות לדוגמא לקבלת רישיון תיווך 
מועדי בחינות
הרשמה למבחן תיווך
בחינות לדוגמא לקבלת רישיון תיווך במקרקעין
חומר לימוד לבחינת רשם המתווכים
מדריך לקבלת רישיון תיווך