קטגוריות
לימודי נדל"ן

מה מתווך נדל"ן צריך לדעת

עולם תיווך הנדל"ן היה ועודנו תוסס מתמיד בעקבות התגמולים הגדולים שניתן להרוויח בתחום תיווך הנדל"ן במדינת ישראל. אלפי ישראלים פוקדים מידי שנה את בינייני האומות בירושלים על מנת לעבור את מבחן המתווכים בכדי לקבל את רישיון התיווך הנכסף.

גם היום תנאי הסף לעולמו הקסום של עולם תיווך הנדל"ן הם עדיין נמוכים וכל מה שצריך לעשות הוא לעבור את מבחן רשם המתווכים.

רשם המתווכים הוא יחידה ששייכת למשרד המשפטים והוא אחראי על מתווכי הנדל"ן במדינת ישראל. רשם המתווכים הוא הגוף הראשון שכל מתווך נדל"ן מתחיל יכיר בעת הרשמתו לאתר הרשם וישלם את האגרה למבחן התיווך.

מה מתווך נדל"ן מתחיל חייב לדעת בשביל להצליח ולהרוויח?

מתווך נדל"ן אשר רוצה להרוויח ולהצליח בתחום תיווך נכסי הנדל"ן צריך לראות ולהבין את הדרך בצורה מוחשית ככל שניתן ובצורה האפקטיבית ביותר שתוכל לחסוך לו הרבה זמן ותאפשר לו להרוויח הרבה כסף. מתווכי נדל"ן מתחילים לרוב לא יבינו למה הם צריכים קורס שיווק בנדל"ן על מנת להצליח בתיווך, ואלה שיבינו האתגר הגדול שלהם יהיה לבחור את הקורס שיווק הנכון שיספק להם את כל הידע הנדרש והביטחון.

מתווך נדל"ן מקצוען צריך לדעת את המילים הנכונות…

תיווך זה מילים! העולם הוא במה ואנחנו שחקנים ובשביל להצליח בתיווך אתם צריכים להיות שחקנים שיש להם תסריטים של כל מילים הנכונות לכל הסיטואציות המשתנות שניתן להיתקל בהם בנושא גיוס נכסים, שיווקם, וטיפול בקונים פוטנציאליים, החל משיחת הטלפון הראשונית וכלה בהשלמת העסקה."המשחק" הינו קורס דיגיטלי שניתן לצפות בו דרך המחשב והסמארטפון ושם ניתן לקבל את כל התסריטים לכל הסיטואציות השונות בתהליך גיוס נכסים בבלעדיות. מדובר על תסריטים מקצועיים שמתווכי הנדל"ן המקצועיים ביותר בעולם משתמשים בהם כחלק בלתי נפרד מהעבודה היומיומית שלהם לפרטים נוספים לחצו כאן>>>