קורס נדל"ן

רוצה להרוויח כסף מהבית? מחכה להזדמנות עסקית? מחירי הנדל"ן עולים אבל נשארת מאחור?

קורס נדל"ן זה קורס "מתווך מקצוען ב-6 שבועות"

קורס התיווך האינטרנטי הראשון יספק לך את כל הכלים, הסודות והטריקים כדי לקבל רישיון תיווך ולהתחיל לייצר עסקאות כבר בטווח הזמן המידי. בתוך 6 שבועות בלבד יהיה לך את הידע לעבור את מבחן המתווכים, להכיר את סודות המקצוע ולהגדיל את ההכנסה החודשית שלך באחד השווקים הרווחיים ביותר של המאה ה-21!

קורס תיווך נדל"ן יכול בהחלט לקרב אותך לרווחה כלכלית. הקורס בנוי במיוחד לפי הצרכים שלך ומתעדכן בהתאם לדרישות איגוד המתווכים. הוא מאפשר לך לבצע תרגול מקיף בכל רגע שנוח לך, ללמוד באופן עשיר ומעניין את רזי המקצוע ולהיחשף לסודות שהמתווכים המקצועיים לא רוצים לספר לך. כל שנותר לך עכשיו הוא להירשם לקורס ולעבור לשלב הבא בחיים האישיים.

החלטת לעשות כסף מנדל"ן? ברוך בואך למשפחה!

קורס תיווך נדל"ן אונליין מיועד למי שרוצה להפיק תשואה גבוהה מענף דינאמי, מרתק ומעניין. עם הקורס הזה יתאפשר לך להגשים את החלום ולהתחיל להרוויח מהבית – גם בלי להסכים לעבוד בשכר מינימום במשרד תיווך כושל. בנוסף לכך, הקורס המקוון בנוי עבורך במתכונת של 6 שיעורים בלבד ואיתו רישיון התיווך כבר נמצא בהישג יד. זו חייבת להיות נקודת המוצא שלך לפני מבחן המתווכים ועכשיו כבר אין לך תירוצים להמשיך לחכות!

מדוע הקורס מתאים גם (ואפילו במיוחד) לך?

קורס נדל"ן אונליין יכול להפוך גם אותך למתווך מקצועי שמכיר את סודות המקצוע. הערך המוסף של הקורס הוא שימוש בממשק דיגיטלי מקוון, נגיש ונוח ומתן אופציה לתרגול לפני מבחן המתווכים מכל מקום ובכל רגע פנוי. במהלך הקורס יתאפשר לך לדעת איך בנוי תחום הנדל"ן בישראל ומה קובעים חוקי המקרקעין, החוזים, המכר והגנת הדייר. ברור שעכשיו הכל נראה לך מסובך אבל בעוד 6 שבועות מהיום הכול יתחבר לך כמו שתמיד רצית.

עצמאים, שכירים, צעירים ומבוגרים – כולם יכולים להרוויח מנדל"ן

על פניו אולי נראה לך שכל המכללות בתחום הנדל"ן מספקות את אותו שירות, אך זו כמובן טעות נפוצה. רק קורס נדל"ן מקוון בנוי כך שהוא מתעדכן בזמן אמת עם חוקים ותקנות. התכנים בקורס בנויים לפי מבחן המתווכים, על מנת לחסוך לך זמן וכסף. יתרה על כך, הקורס מתאים באותה מידה לעצמאים ושכירים, צעירים ומבוגרים. אין צורך בשום ניסיון קודם כדי לעבור אותו – ובתוך 6 שבועות בלבד אפשר להכיר את המקצוע.

רישיון תיווך – הדרך שלך לעצמאות כלכלית

רישיון תיווך במקרקעין יאפשר לך להתחיל להציע את שירותיך לקהל היעד. עם זאת, כדאי שתגיע עם יתרון מול מתווכים אחרים. את היתרון התחרותי הזה אפשר לקבל רק בקורס אונליין. הקורס יכין אותך למבחן המתווכים אבל גם ידאג שהצעדים הראשונים בענף יהיו מהירים וקלים. הקורס יקל עליך לעבור מספרי הלימוד לעולם האמיתי וייתן לך עצמאות כלכלית.

תרגול ללא הגבלה הוא המפתח להצלחה

אחת הדרכים הטובות ביותר להצליח במבחן המתווכים היא לתרגל. עם קורס מקוון יתאפשר לך לתרגל ללא הגבלה. שיעורי הקורס ייפתחו עבורך בצורה מסודרת וכל המידע יחכה לך באתר אחד. תרגול ללא הגבלה ישפר את הביטחון שלך בתשובות ויקצר את משך המבחן. יתרה מזאת, התרגול מלווה בהסברים אישיים וליווי צמוד.

ההתרגשות גורמת לך לטעויות? אל חשש, אנחנו כאן בשבילך

החלטה על הסבת קריירה בטח גורמת לך התרגשות. הפתרון עבורך צריך להיות התרכזות במה שחשוב וצבירת כל הידע והניסיון. בקורס נדל"ן אונליין מחכים לך כלים מן הסוג הזה בהישג יד. לא משנה מה עשית לפני, כי העתיד כבר כאן. רק נותר לך להרים את ההזדמנות מהקרקע ולהצטרף למשפחת המתווכים המוסמכים בישראל.

תיווך נכסים בכל רחבי הארץ – ללא סייג

רישיון התיווך יאפשר לך להפוך כל נכס שנמצא בסביבה שלך לרווח מידי. לא משנה אם מקום המגורים שלך במרכז, בצפון או בדרום – כי תיווך נכסים הוא ענף מניב בפריסה ארצית. הרישיון ישים אותך בשורה אחת עם מתווכים מנוסים. בעזרתו יתאפשר לך לשווק את שירותי התיווך שלך ולהתחיל להרוויח הרבה כסף.

כדי ללמד צריך להשתמש במילים הנכונות

תוכני הקורס המקוון נכתבו על ידי אנשי מקצוע מנוסים. המשמעות עבורך היא היכרות מראש עם המילים הנכונות לסגירת עסקאות. במהלך הקורס ייפתחו בפניך אפשרויות חדשות לרווחה כלכלית. הנוסחה האישית שכבר נוסתה בשטח תעזור לך לגייס כל יום לפחות נכס אחד בבלעדיות. זה יקרה מהר מכפי שחשבת וכדאי לך להמשיך לעקוב.

השכרה או מכירה? גם וגם? בעצם, מה שמתאים לך…

מקצוע התיווך מאפשר לך להתמקד רק במה שמעניין אותך. בעזרת המידע מהקורס המקוון תכיר את חוקי המקרקעין ותחומי ההשכרה והמכירה. אחרי הקורס יחכו לך הזדמנויות עסקיות של פעם בחיים. אפשר להשתמש בתכני הקורס כדי להציע נכסים פרטיים, מניבים ומסחריים. תוכני הקורס מרכזים עבורך את המידע הרלוונטי באתר אינטרנט אחד.

מתי מתאים לך ללמוד תיווך?

האתר זמין עבורך מעכשיו ולשביעות רצונך המלאה. זו מהפכה דרמטית בענף הלימודים בכלל ובתחום הנדל"ן בפרט. עכשיו גם לך יש אפשרות לעבור את מבחן המתווכים ולקבל רישיון. הקורס מתאים לך בכל גיל והוא מאפשר הגשמת חלומות בהחלטה אחת בודדה – להירשם לקורס ולהתחיל לנצל את תחום הנדל"ן לרווחתך האישית.

מה יוצא לך מהקורס הזה?

  • השתלבות מהירה בענף הנדל"ן
  • ארגז כלים מעשי שיהפוך את הזמן שלך לכסף
  • ממשק משתמש נוח לתרגול לקראת מבחן המתווכים
  • הכרת שיטות גיוס נכסים בבלעדיות
  • ליווי אישי ומענה לכל השאלות
  • צבירת ניסיון של שנים בתוך 6 שבועות בלבד

מדוע ללמוד למבחן המתווכים אונליין ולא בקורס רגיל?

מבחן המתווכים מפריד בינך לבין רישיון תיווך. עם קורס תיווך אונליין ניתן להתכונן למבחן באופן יעיל ומהיר יותר, בהשוואה לאלטרנטיבות הקיימות. הקורס מבוסס על תוכני המבחן ומתעדכן לפי הנחיות רשם המתווכים. קורס תיווך אונליין מתאים גם אם כבר יש לך בבית ספרים, חוקים ופסקי דין. במידה ויישארו לך שאלות, בקורס המקוון גם יינתן לך מענה מידי בלי להוציא אותך מהבית. אחרי הכל, זו המטרה…

קורס מקוון – גם בלי רקע טכני

יש לך חששות מהמחשב? כיום כבר לא צריך היערכות מיוחדת לניצול היתרונות של קורס מקוון. תחום הנדל"ן חושף את כל היתרונות של הקורס המקוון. הוא מתאים לכל מי שרוצה לעבור את מבחן המתווכים ולאלו שעושים את צעדיהם הראשונים. הקורס משלב בין הוראה פרונטאלית וכלים מעשיים וכאן טמון הערך האמיתי שלו.

איזה מידע מסתירים ממך המתווכים המנוסים?

ברור לך שמתווכים מנוסים לא יסכימו לתת לך ידע שיפגע בהם – אבל בשביל זה נועד הקורס. רק קורס אובייקטיבי שבנוי לצרכים שלך ייתן לך שקט וביטחון. הקורס ישפר את הדימוי העצמי שלך באופן מידי. תוכני הקורס יחשפו אותך למידע שהמתווכים מנסים להסתיר ויקצרו עבורך את הדרך. במקום לדפוק על דלתות של אנשים, הגיע הזמן לעלות על הכביש המהיר להצלחה.

עוד כמה תשובות לשאלות נפוצות

הנה 4 קושיות שאנו נתקלים בהן לעתים קרובות. ריכזנו עבורך את כל הפרטים החשובים והרי התשובות שעשויות לעניין אותך.

איך אדע שתחום התיווך מתאים לאופי שלי?

הקורס מתאים למעשה לכל אדם בעל מוטיבציה להגדיל את ההכנסה. במקביל, הקורס מתאים גם לאלו מעמנו המעוניינים לצאת לדרך עצמאית – בקצב שלהם. ומובן שיש בינינו את אלו שישמחו להשתלב במשרד תיווך קיים. בכל מקרה, השאלה היא האם יש לך רצון להרוויח? ואם כן, אז יש לך את היכולת. אנחנו כאן כדי לוודא שיהיו לך גם את הידע ואת הכלים הנדרשים. כל שעליך לעשות הוא להירשם לקורס כעת.

הקורס יעזור לי לקבל רישיון תיווך, ומה בנוגע להמשך הדרך?

הקורס משלב העברת ידע ממוקד ויעיל במיוחד. בין היתר, הקורס מכסה את כל האספקטים הנדרשים לקבלת הרישיון. אולם לא די בכך, הבוגרים שלנו יזכו במטמון ידע נוסף. עם גישה לסודות מקצועיים ולטכניקות מפתח בתחום התיווך – שרק המתווכים הוותיקים ביותר מכירים באמת. וכעת, הם יכולים להיות שלך ולשמש אותך גם לאחריו.

האם עלי להכיר קודם את תחום התיווך?

בהחלט לא. במסגרת הקורס אנו נעביר אליך את כל המידע שעליך לדעת, ויתרה מכך. אין צורך לבוא מוכנים או עם ידע "מהבית" – כל המידע הנחוץ לך כבר נמצא במסגרת הלימודים ותוך 6 שבועות גם לך יהיו את האפשרויות לזהות הזדמנויות, לסגור עסקאות ולחייך כל הדרך אל הבנק.

תוך כמה זמן אוכל להתחיל להרוויח?

ובכן, מיד לאחר מעבר הבחינה. כבר אז יהיה ביכולתך להתחיל ולנצל את הידע שרכשת – ואת  סט היכולות החדש שלך – על מנת להתחיל ולייצר הכנסה נוספת. יש כמה דרכים לעשות זאת:

  • הצטרפות לצוות תיווך במשרד קיים
  • התמחות בפרויקטים מסוג ספציפי (כגון נכסים מסחריים, או בתי קרקע לדוגמה)
  • ואף הקמת משרד תיווך חדש ויציאה לדרך עצמאית

במילים אחרות, כל האפשרויות פרושות בפניך.

קורס חכם, מתגמל ומעניין – במיוחד בשבילך

ענף הנדל"ן מתקדם מהר מדי בשבילך? לא רוצה לבזבז את השנים היפות ביותר שלך במרדף אחרי פרנסה? בהחלט ייתכן שקורס חכם ומעניין בנושא תיווך יפתור עבורך את הבעיה. הקורס נועד עבורך כי הוא שואב השראה משנים של ניסיון. רק בעזרת קורס כזה אפשר לדעת איך באמת בנוי ענף הנדל"ן ומה מייחד אותו. הקורס הזה ייתן לך דחיפה לקריירה מרתקת ויעזור לך לפרוש כנפיים כל הדרך להצלחה.

בכל שבוע פרק חדש

הקורס מחולק ל-6 שבועות על מנת לאפשר לך לעקוב אחר הנושאים. בכל שבוע ייפתח בפניך פרק חדש שיחשוף אותך לעולם הנדל"ן. הקורס יעזור לך להישאר עם אצבע על הדופק ולא לפספס. אין טעם לטרוח ולהגיע לקורסים במכללות, כי קורס אינטרנטי ייתן לך את כל התשובות. הפרקים זמינים עבורך מכל מחשב או מכשיר נייד. התכנים בקורס יעזרו לך להשתלב בענף הנדל"ן ולהשיג לקוחות בתוך זמן קצר.

כולם מסביבך מתעסקים בנדל"ן? נמאס לך לשבת בחוסר מעש מול המחשב ולראות את הכסף חולף על פניך? ומה אם בעוד כמה שבועות כל זה יוכל להשתנות מן הקצה אל הקצה?