קורס תיווך נדל"ן

אם מעניין אתכם להיכנס לעולמו של תיווך הנדל"ן זה אומר שאתם רוצים להרוויח הרבה כסף והמון זמן ובדיוק בשביל זה אתם צריכים לקחת קורס תיווך נדל"ן. קורס תיווך נדל"ן למעשה אמור להקנות לכם את הכלים הפרקטים הנכונים והמעודכנים על מנת שתצליחו כמתווכי נדל"ן.

כיצד קורס תיווך נדל"ן יכין אותך?

הפגשת מוכרים וקונים בעסקאות נדל"ן היא חלק מתחום דינאמי, עשיר ומספק שמבטיח שכר גבוה ותחושת אתגר יום יומית. עם זאת, עבודה בתיווך לא מתאימה לכל אחד והיא מחייבת עמידה בקריטריונים מסוימים.

בהיבט המשפטי, חוק המתווכים במקרקעין הוא זה שמסדיר את התחום ומגדיר את התנאים לקבלת רישיון מתווך. החוק קובע שמתווך בישראל חייב לעבור בחינת רישוי והוא גם קובע מהי בלעדיות של מתווך, מה התנאים בהם זכאי המתווך לדמי תיווך ואפילו באיזה תנאים מותר לשלול לו את הרישיון.

בהיבט המעשי יש עוד שורה ארוכה של תנאי סף שבהם צריך לעמוד מתווך לעתיד. הדרך הטובה ביותר להכיר את התנאים הללו היא לעבור קורס נדל"ן ייעודי באינטרנט – ולהשתמש ביתרונות שלו על מנת לקבל את ההכשרה המתאימה כדי לעסוק בתחום.

מה לומדים בקורס תיווך נדל"ן?

קורס תיווך נדל"ן מקוון להכשרה בעולם הנדל"ן עוסק בשורה ארוכה של נושאי לימוד. הוא מתחיל בדרך כלל בהיכרות עם חוק המתווכים במקרקעין ומשם עובר לחוק הגנת הצרכן, חוק החוזים וחוק המקרקעין כולו. במקביל, השיעורים הראשונים מוקדשים לחוק המכר, חוק הגנת הדייר וחוק תכנון ובניה כרקע להיכרות מעמיקה יותר עם חוק מיסוי מקרקעין, חוק עונשין וחוק רישוי עסקים.

נושאי לימוד לא פחות חשובים של לימודי נדל"ן עוסקים בחוק מקרקעי ישראל ובחוק ההוצאה לפועל. למרות שעל פניו אין קשר בין עבודתו היום יומית של המתווך לבין הוצאה לפועל, הקורס חושף את מערכת יחסי הגומלין בין רשויות החוק והוא מכין את המתווכים של העתיד להשתלבות מהירה בענף ובתחום. נוסף על כך, הקורס מיועד לתרגול כל הנושאים של חוק המתווכים ואפשר להשתמש בו בשביל להכיר מושגי יסוד בנדל"ן ופסקי דין רלוונטיים.

הערך המוסף של קורס תיווך נדל"ן 

מהאמור לעיל אפשר להבין כיצד בנוי החלק התיאורטי של קורס נדל"ן. עם זאת, הערך המוסף של הקורס נחשף במה שקשור לחלק המעשי. בחלק הזה מקבלים התלמידים הזדמנות לשמוע מאיש מקצוע את כל הטיפים, הסודות ושיטות להצלחה בענף הנדל"ן. בין היתר הם לומדים איך לדבר עם לקוחות כדי להסביר להם על תפקידו של המתווך, מה לעשות בשביל להשיג נכס בבלעדיות וכיצד לייצר הכנסה נוספת מכובדת ללא תלות במשרד תיווך חיצוני.

מטרת החלק המעשי של הקורס היא להעלות את הערך ואת הביטחון העצמי של הסטודנטים. בחלק הזה לא מזניחים את ההיבט התיאורטי וההכנה למבחן הרישוי, אלא מנסים לשלב בין העולמות. בעזרת החלק המעשי של הקורס ניתן לדעת טוב יותר איך לגייס נכסים ולקוחות חדשים, מה לעשות כדי לפצח את המשוואה של זמן מול כסף ובאיזה אופן לפעול על מנת להפוך את האינטרנט לכלי עבודה.

החשיבות של קורס תיווך נדל"ן בעידן המודרני

עבודתו של המתווך השתנתה בצורה דרמטית בשנים האחרונות. יש לכך סיבות רבות ובראשן חדירת האינטרנט לחיינו, היצע גדול של אתרי למסחר מקוון בלי מעורבות של מתווך ומודעות גדולה יותר מצד הלקוחות ובעלי הנכסים. מצד שני, כל משבר הוא הזדמנות לשינוי ומי שעובר קורס נדל"ן מקצועי מבין במהירות למה האינטרנט זו המתנה הגדולה ביותר שענף התיווך קיבל מאז ומעולם.

הקורס עונה על השאלה למה בכלל להיות מתווך אם אנשים מפרסמים את הנכס שלהם בחינם באינטרנט. הוא מסביר לדור העתיד של מתווכים מה מאפיין את העבודה שלהם, מה הם יכולים לעשות כדי לפנות ללקוחות חדשים ובאיזה אופן האינטרנט מסוגל להרחיב את בסיס הלקוחות הקיימים. הקורס מוכיח שהאינטרנט הוא לא הבעיה אלא הפתרון, ושהכל תלוי בגישה של המתווך המודרני ובאופן שבו הוא מסביר את עצמו.

הדור הבא של המתווכים כבר באינטרנט

קורס מקוון מאפשר למי שרוצה להשיג רישיון תיווך לבצע תרגול מכל מקום ובכל זמן. הקורס מועבר על גבי מערכת אינטרנטית ידידותית ונוחה והוא מתעדכן על בסיס תכנים חדשים ומבחני עבר.

בשורה התחתונה, הדור הבא של המתווכים כבר נמצא באינטרנט ועבורם האפשרות לעבור קורס מקוון היא דרך יעילה לחסוך זמן וכסף. ענף התיווך משתנה כמו תחומים אחרים והוא לא יכול להרשות לעצמו לקפוא על השמרים. מי שמשכיל להשתנות יחד איתו ולנצל את היתרונות של האינטרנט מקבל קדימות על פני מתווכים אחרים ומגדיל לעצמו את הסיכוי לעבור את מבחני הרישוי.