קורס תיווך

קורס תיווך היה תמיד קורס מבוקש ותמיד כנראה גם יהיה, תהליך הלמידה של תחום התיווך יכול להיות כיפי מהנה ומשתלם ביותר השאלה היא איפה תבחרו ללמוד אותו וכאן אין משחקים כי ההדרכה הראשונה שלכם תהיה ההדרכה שבמרבית האחוזים תקבע את הצלחתכם בעולמו הקסום של תיווך הנדל"ן.

איך לבחור קורס תיווך אשר מתאים לך

השתלבות בעולם הנדל"ן ועבודה בתחום התיווך מחייבת אותך להתחיל ממעבר מבחן המתווכים. המבחן עצמו חשוב מאין כמותו ובמקרה של כישלון יהיה עלייך להמתין שלושה חודשים שלמים עד שתהיה באפשרותך האפשרות לגשת אליו פעם נוספת. לכן, חשוב מאד להתכונן במקצועיות ולדעת את כל החומר הנדרש לפני הבחינה.

לאחר השלב הראשון של מעבר הבחינה, יהיה עלייך להתחיל לעבוד בתחום וניתן לשער שכרגע אין לך ידע מהיכן להתחיל. עסק טוב ומקצוע מצליח הוא עניין שנבנה בהדרגה ועם תכנית מקצועית והכנה מראש. הדרך הטובה ביותר להתחיל להשתלב בתחום היא למצוא קורס תיווך אשר יתאים עבורך. כיוון שישנם קורסים שונים בתחום ריכזנו שלב אחר שלב כיצד למצוא את האחד המתאים עבורך.

שלב ראשון – בחינה מה כולל קורס התיווך

השלב הראשון בבחירת קורס תיווך הוא בדיקה מה כולל הקורס. הקורס האידאלי יכין אותך בשלב הראשון לבחינה ובשלב השני יכין אותך לעבודה בפועל. היום אפשר למצוא קורסים אשר מכינים לבחינה, אך לא די בכך וזאת כיוון שלאחר הבחינה בוודאי יהיה חשוב לך להתחיל לבנות את עצמך, לבנות שם בעולם התיווך ולמצוא לקוחות.

קורס תיווך איכותי יכלול את סודות המקצוע, כיצד יש לשוחח עם לקוחות, כיצד להשיג לקוחות בבלעדיות וילך איתך צעד אחר צעד מהמבחן ועד לעבודה בפועל. אין כל סיבה להתפשר על קורס אשר נותן רק חלק מהמידע ולא מכין אותך לעבודה בפועל כאשר ישנו קורס מקצועי, מקיף ויסודי.

שלב שני – בירור מי מעביר את קורס התיווך?

הקורס לא צריך להיות מועבר על ידי פרופסורים אלא על ידי אנשים שיוכלו לתת לך את הידע שנדרש לך בדיוק. עבודה בתחום היא עבודה עם אנשים, הבנת הניואנסים הקטנים ומציאת העסקאות הנכונות עבור שני הצדדים. אם מי שמלמד את הקורס לא עבד בתחום ולא התנסה במכירת נכסים, השכרה ואיתור נכסים, כנראה הקורס לא יתאים לך.

הדרישות שלך לפני ההצטרפות אל קורס תיווך צריכות להיות קבלת ידע המבוסס על ניסיון בשטח. כל ניסיון אמתי עדיף על ידע תיאורטי ולכן חשוב מאד למצוא קורס שאותו מעביר מתווך בעל ניסיון של שנים בתחום ושיטה שמאפשרת לו להצליח. הקורס צריך ללמד אותך רק שיטות עבודה שעובדות בשטח.

שלב שלישי – בדיקת נוחות הצטרפות לקורס התיווך

הלימודים המסורתיים של מפגש בכיתת לימוד לא חייבים להיות חלק מהקורס ואף להפך. מקצוע התיווך הוא אמנם מקצוע הנוגע באנשים ובמהלך העיסוק בתחום יהיה עלייך לשים לב לניואנסים הקטנים, אך הלימוד עצמו יכול להתבצע בכל מקום. אם התרשמת שבסביבת מגורייך אין קורס תיווך איכותי או אם ברור לך ששעות הלימוד הרגילות פשוט לא מתאימות לך, זה הזמן שלך לברר עוד פרטים על קורס דיגיטלי.

קורס דיגיטלי הוא קורס המתקיים דרך המחשב שלך (או המכשיר הנייד), בכל זמן ובכל מקום שנוח לך. הרעיון הוא פשוט מאד, ההצטרפות נעשית בקלות דרך לחיצה קלה ולאחר מכן מדי שבוע נפתחים עבורך תכנים: איך לעבור את בחינות הרישוי, איך לדבר עם לקוחות, כיצד לסגור עסקה, כיצד לאתר עסקה ועוד. כל זאת ללא מגבלה של שעה, מקום ועם יתרון נוסף בולט, אפשרות לחזור על החומר בכל זמן שנוח לך.

שלב רביעי – הצטרפות לקורס תיווך ובניית קריירה

לאחר שמצאת קורס המתאים עבורך, שיהיה פתוח עבורך בזמן שנוח לך וייתן לך את כל הידע הנדרש כדי לעבוד בתחום, זה הזמן להצטרף. ההצטרפות אל הקורס אמורה להיות פשוטה, נוחה ותמיד חשוב לשים לב שיהיה לך למי לפנות עם שאלות נוספות. לאחר ההצטרפות מובן שיהיה עלייך ללמוד את החומר, אמנם בזמן הנוח עבורך, אך חשוב לעבור על כל השיעורים ולחזור אחורה כדי לקבל מענה לתשובות שעוד עולות לך.

כבר לאורך הקורס המקיף מומלץ להתחיל לתכנן את העסק שלך. תחילה, יהיה עלייך לעבור את המבחן ולאחר מכן חשוב שתהיה לך הבנה כיצד עלייך לפעול, מומלץ לבצע הדמיות לשיחות מכירה עם חברים ואנשים הקרובים אלייך ולבסוף לצאת לדרך ולהתחיל לעבוד בתחום. העבודה העצמאית יכולה להיות מתגמלת הן מבחינת אופי העבודה והן מבחינה כלכלית כשהתוצאות לא יאחרו לבוא.